Fiński producent opon Nokian Tyres i MSLGROUP

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Fiński producent opon Nokian Tyres i MSLGROUP
Posted by

Fiński producent opon Nokian Tyres i MSLGROUP

Nokian Tyres rozpoczyna współpracę z MSLGROUP

Fiński producent opon klasy premium – Nokian Tyres – rozpoczyna współpracę z agencją MSLGROUP. Agencja od 1 sierpnia 2016 r. jest odpowiedzialna za prowadzenie relacji z mediami, kompleksowe biuro prasowe, testy produktowe oraz organizację akcji specjalnych. Wybór agencji nastąpił na podstawie dotychczasowych, pozytywnych doświadczeń ze współpracy przy wielu różnych projektach.

Dedykowanym zespołem po stronie MSLGROUP będzie zarządzał Grzegorz Kuźnik (Account Director), a kontaktem dla mediów będzie Marcin Niedzielski (Senior Account Executive).

Marka Nokian Tyres dostarcza najwyższej klasy produkty które cechują się innowacyjnością, skandynawskim podejściem do kwestii bezpieczeństwa i jakości oraz są bezkonkurencyjne w trudnych warunkach pogodowych.

Główna siedziba firmy znajduje się w fińskim mieście Nokia, a regionalna centrala mieści się w czeskiej Pradze.

O Nokian Tyres

Firma Nokian Tyres plc została założona w 1988r., a jej korzenie sięgają roku 1898, kiedy założono Fińskie Zakłady Gumowe (Suomen Gummitehdas Oy). Firma promuje bezpieczną jazdę w trudnych warunkach. Innowacyjne opony do samochodów osobowych, ciężarówek i ciężkich maszyn są produkowane z myślą o krajach, w których panują wymagające warunki pogodowe oraz skrajnie zmienne pory roku.

W 2015 roku firma osiągnęła przychody netto na poziomie 1,4 miliarda i zatrudniała ponad 4 400 pracowników. Akcje Nokian Tyres’ są notowane na fińskiej giełdzie papierów wartościowych. Fabryki firmy znajdują się w Finlandii oraz w Rosji. Fabryki Nokian Tyres dostarczają bezpiecznych i przyjaznych środowisku produktów.

Więcej szczegółów na temat historii firmy znaleźć można na stronie: http://www.nokiantyres.pl/o-firmie/o-nas/historia/

Informacje o firmie:

MSLGROUP

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się
w relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem,
ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę – w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony InfoWire.pl
Fot: własność redakcji

4 0 586 24 sierpnia, 2016 Biznes, Finlandia - news, News, Polska - news Sierpień 24, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.