Fjord Line - norweski przewoźnik promowy: konkurs

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Fjord Line – norweski przewoźnik promowy: konkurs
Posted by

Fjord Line – norweski przewoźnik promowy: konkurs

Fjord Line zaprasza na międzynarodowy konkurs

 

Mieszkańcy trzech krajów: Polski, Holandii i Niemiec powalczą w czerwcu o nagrody w konkursie organizowanym na portalu Facebook przez firmę Fjord Line, norweskiego przewoźnika promowego. Wśród 60 nagród czekają podwójne bilety na rejsy do Langesund (Oslo) w Norwegii i gadżety trekkingowe. Konkurs potrwa do 16 czerwca 2015 roku.

Jakim typem turysty jesteś?

Aplikacja konkursowa ma formę interaktywnego quizu przygotowanego we współpracy z psychologiem. Rozwiązując test każdy użytkownik dowie się, który z pięciu zdefiniowanych przez specjalistę typów turysty odpowiada jego preferencjom podróżowania i spędzania wolnego czasu. Wynik testu może następnie udostępnić na swojej tablicy na Facebooku, a także skomentować i powalczyć o atrakcyjne nagrody: turystyczne gadżety oraz 3 podwójne bilety w dwie strony na trasie Hirtshals – Langesund.

Towarzyski podróżnik, czy filozofujący samotnik?

Człowiek jest zawieszony gdzieś pomiędzy stałością i zmiennością, pomiędzy dynamiką i statyką, równowagą a chaosem. Są „ludzie drogi” przemierzający dnie, miesiące, lata. Dla nich właśnie owo „przemierzanie” jest celem samym w sobie. Inni z nas „ludzie relacji” – kwitną, dojrzewają, rozwijają się w energii i ożywczej inspiracji innych ludzi. Ci zawsze dążyć będą do obecności człowieka, który samą swoją obecnością ożywia ich dusze i ciała. Jeszcze inni – zabiegani, żyjący na co dzień impulsywnie, niemalże odruchowo, marzą i realizują się podróżach w głąb siebie. Poszukują i właśnie w sobie znajdują odpowiedzi na najważniejsze pytania o sens i istotę egzystencji. Różnice między ludźmi widoczne są również w sposobach podróżowania. Inaczej podróżuje samotnik, a inaczej osoba kochająca towarzystwo.- mówi Małgorzata Łukawska, psycholog, prezes Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium. Najpiękniejsze jednak w człowieku jest to, że podczas swojego życia może być każdym z tych turystów, podróżników i na różnych etapach swego bycia na ziemi zakosztować czego tylko zapragnie… luksusu, drogi, cudownej zabawy w gronie przyjaciół, zacisza i medytacji. Świat dla człowieka jest otwarty – dodaje.

Konkurs będzie realizowany na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/FjordLine.Polska/app_833920240034925

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

2 0 967 01 czerwca, 2015 Ciekawostki, News, Turystyka Czerwiec 1, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.