Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
GoEuro uruchamia szwedzką wersję portalu
Posted by

GoEuro uruchamia szwedzką wersję portalu

Platforma podróżna GoEuro poszerzyła zakres swoich działań. Od teraz umożliwia ona również wyszukiwanie połączeń na terenie Szwecji.

GoEuro to nowoczesna platforma podróżna umożliwiająca wyszukiwanie, porównywanie oraz rezerwację pociągów, autobusów i lotów na terenie Europy. W praktyce system pozwala na wyszukanie najdogodniejszego połączenia w korzystnej cenie, jednocześnie eliminując konieczność odwiedzania innych stron internetowych.

Do tej pory GoEuro współpracowało z ponad 500 europejskimi przewoźnikami, jednak dokładnie 10 maja 2017 r. marka rozszerzyła zakres swoich usług o terytorium Szwecji. Tym samym wspomniana baza przewoźników powiększona została o SJ (Swedish Rail), MTR Express, Nettbuss i Swebus.

GoEuro to pierwsza, działająca w Szwecji platforma, która oferuje możliwość zaplanowania podróży w sposób elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jak się okazuje, marka planuje rozszerzenie zakresu usług na całą Skandynawię, włączając w to aż 499 stacji kolejowych i 295 terminali autobusowych.

Jak powiedział Naren Shaam, prezes i założyciel GoEuro: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia usługi do Szwecji. Planujemy kontynuować naszą misję, tym samym tworząc sieć połączeń naziemnych oraz lotniczych obejmujących zasięgiem całą Skandynawię”.

Warto dodać, że Szwecję każdego roku odwiedza ponad milion mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wprowadzenie usługi do wspomnianego kraju ma więc niebagatelne znaczenie dla Brytyjczyków. Od tego momentu będą oni mogli – w sposób szybki i bezproblemowy – zaplanować podróż koleją lub autobusem do 434 miejsc docelowych w Szwecji.

Radości z podjętej współpracy nie kryją również sami przewoźnicy. Jak skomentował to Malin Boshuis, szef międzynarodowych rynków SJ (Swedish Rail): „Szwecja to kraj posiadający niezaprzeczalne walory turystyczne. Cieszymy się, że możemy współpracować z GoEuro, aby umożliwić turystom poznawanie tego pięknego miejsca i tym samym oferować możliwość łatwego skorzystania z naszych usług”. Jego zdanie podziela również Elvir Rascic, kierownik działu sprzedaży w Nettbuss: „GoEuro dociera do szerokiego grona podróżnych szukających połączeń transportowych w Szwecji. To nowoczesne rozwiązanie wpasowujące się w dobę innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Pragniemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z platformą”.

Do tej pory GoEuro obecne było w Zjednoczonym Królestwie, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Luksemburgu, Belgii, Holandii, Austrii, Polsce i Republice Czeskiej. Szwecja jest więc 13 krajem, który zdecydował się na wprowadzenie usługi.

Więcej informacji na temat GoEuro znajdziesz na: www.goeuro.pl.

6 0 1202 25 maja, 2017 News, Szwecja - news, Turystyka 25 maja, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.