Linie norweskie Norwegian najwyżej oceniane przez Polaków

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Linie norweskie Norwegian najwyżej oceniane przez Polaków
Posted by

Linie norweskie Norwegian najwyżej oceniane przez Polaków

Skyscanner przedstawia najlepiej oceniane linie lotnicze. EasyJet poleciał najwyżej

Użytkownicy Skyscanner wzięli udział w badaniu, mającym na celu określenie poziomu satysfakcji z usług linii lotniczych. Na podstawie badania powstał ranking, którego wyniki mogą zaskakiwać.

Mając do dyspozycji setki linii lotniczych latających na wielu trasach, podróżni mają tak wielki wybór, jak nigdy dotąd. Ten urodzaj może jednak sprawiać problem przy wyborze właściwej linii lotniczej – takiej, która zapewni bezstresową rezerwację i przelot – szczególnie, kiedy z konkretną linią zamierzamy lecieć po raz pierwszy.

Globalna wyszukiwarka podróży, Skyscanner, przybyła jednak z pomocą i sporządziła listę najlepiej ocenianych linii lotniczych. Lista powstała w oparciu o informacje zebrane od podróżujących osób z całego świata. Może więc być gwarantem jakości konkretnych linii i tego, że warto u nich zarezerwować bilety.

W rankingu pod uwagę brane były linie, które w ciągu miesiąca przewiozły ponad tysiąc pasażerów korzystających ze Skyscanner, a jednocześnie zostały ocenione przez przynajmniej 500 klientów. Ostateczna ocena linii lotniczej uzależniona była od czynników takich jak cena biletów, dostępność lotów, ukryte opłaty, intuicyjność strony internetowej linii lotniczej oraz od liczby skarg klientów związanych z rezerwacją lub problemów po dokonaniu rezerwacji. Co jednak ważne, nie była powiązana z przebiegiem samej podróży oraz warunkami i obsługą na pokładzie samolotu.

Na szczycie globalnego rankingu znalazł się EasyJet, a zaraz za nim linie Norwegian. Dobrze znane w Polsce, linie lotnicze Ryanair oraz Wizz Air, uplasowały się odpowiednio na piątym i dziewiątym miejscu w rankingu. Na liście znaleźli się również przewoźnicy mniej znani w naszym kraju, którzy nie mają siatki połączeń z Polską, ale są cenieni przez podróżnych z innych zakątków świata.

Ranking uwidocznił również wysokie oceny przyznawane tańszym przewoźnikom, którzy mimo potocznych opinii generalnie wypadli bardzo dobrze i wypchnęli z listy większość dużych linii. Może to sugerować, że przy rezerwowaniu biletów, duża część klientów przede wszystkim kieruje się ceną. Możliwość zabrania ze sobą bagażu rejestrowanego, komfort lotu, czy start i lądowanie na największych miejskich lotniskach prawdopodobnie schodzi na dalszy plan w starciu z oszczędnościami.

Pełne zestawienie dziesięciu najlepiej ocenianych linii lotniczych prezentuje się następująco:

EasyJet (linie brytyjskie)
Norwegian (linie norweskie)
S7 Airlines (linie rosyjskie)
Pobeda (linie rosyjskie)
Ryanair (linie irlandzkie)
Vueling Airlines (linie hiszpańskie)
Air Asia (linie malezyjskie)
United (linie amerykańskie)
Wizz Air (linie węgierskie)
Jetstar (linie australijskie)

Powyższy ranking bazuje na ocenach zebranych w trakcie międzynarodowego badania. Linie lotnicze oceniali jednak także sami Polacy. W naszym przypadku, na czołowych miejscach rankingu również znaleźli się tani przewoźnicy. Trójka najwyżej ocenianych linii lotniczych przez Polaków wygląda następująco:

Norwegian (linie norweskie)
Ryanair (linie irlandzkie)
Wizz Air (linie węgierskie)

Magdalena Greloff, marketing manager Skyscanner, powiedziała: “W Skyscanner wiemy, że korzyścią, którą dajemy podróżnym, jest możliwość prostego, szybkiego i skutecznego porównania cen wszystkich światowych linii lotniczych w jednym miejscu. Zależy nam jednak na tym, by nie tylko mieć ofertę obejmującą cały świat, ale i dawać naszym klientom poczucie pewności, że podejmują właściwe decyzje dotyczące rezerwacji lotów, które znajdują dzięki Skyscanner. (…) Poprzez badanie jakości usług świadczonych przez poszczególne linie, możemy nie tylko wskazywać klientom najlepiej spisujące się firmy, ale także pomóc usprawnić usługi tym liniom, które nie znalazły się na liście.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 Możliwość komentowania Linie norweskie Norwegian najwyżej oceniane przez Polaków została wyłączona 3529 17 maja, 2016 News, Turystyka Maj 17, 2016

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.