Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Mecz hokejowym Stjernen z Lilehammer
Posted by

Mecz hokejowym Stjernen z Lilehammer

W meczu hokejowym ze Stjernen, Lilehammer pokonało rywali wynikiem 6:1. I chociaż Stjernen znów zanotowało straty, debiutant Jesper Nipe (17) czuje się spełniony. Mecz dał mu ogromną dawkę pewności siebie oraz motywacji.

W przeprowadzonym wywiadzie Jesper Nipe opowiada o dostanej szansie. Przyznaje, że był zaskoczony decyzją trenera o wpuszczeniu go na lód, jednak mimo tego ucieszył się z danej mu szansy. Dodał także, że mimo strat, traktuje grę jako dobrą zabawę.

Gra rozpoczęła się dobrze, aż do momentu wpuszczenia pierwszego gola po 20 minucie. Chłopak pierwszą część meczu spędził na ławce, skąd uważnie obserwował działania drużyny. W momencie, gdy kazano mu się przygotować nastąpił szok i zdenerwowanie. Mimo nerwów jego debiut był udany. Sam mówi, że zrobił to, co było w jego mocy, grał swoją grę.

Jako swój najbliższy cel określił dostanie się do drużyny U-20, chce również wykorzystać wszystkie możliwe szanse, jakie dostaje w zespole. Jak sam powiedział, aby to osiągnąć musi być pewny siebie, a ostatni mecz dostarcza mu ogromnej motywacji.

Trener Magnus Sundquist przyznaje, że Nipe zaliczył udany debiut. W swoim komentarzu pochwalił chłopaka. Zaznaczył też, że Erik Lundin, Ryan Annesley i Gustaf Thorell także zasługują na słowa pochwały.

Mimo tego, iż kilku zawodników zrobiło dobrą pracę, to nie pozwoliło zredukować błędów i wygrać. Trener przyznał, że kilka sytuacji nie może mieć miejsca na tym poziomie. Jednak jak sam przyznaje, czasem się to zdarza, a kluczem do wygranej jest wojownicza postawa i trening.

fot: sxc.hu

2 0 326 03 października, 2013 News, News - podział na kraje, Norwegia - news, Sport 3 października, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.