Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej
Posted by

Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

PODSTAWĄ BIZNESU SĄ KONTAKTY – Spotkania B2B dla branży mleczarskiej

 

Polska Izba Mleka wraz z organizatorami Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zaprasza do udziału w spotkaniach B2B podczas Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w dniach 10-12 września w Augustowie, Polska.

Wydarzenie

Od 10 do 12 września br. Augustów będzie gościć Prezesów i Dyrektorów zarządzających największych polskich mleczarni, firm dostarczających rozwiązania i technologie dla sektora mleczarskiego, przedstawicieli organizacji branżowych oraz instytucji i agend rządowych z kraju i ze świata. Spotkają się oni by dyskutować na temat szans, zagrożeń oraz kierunków rozwoju sektora. Dzięki rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przyciąga coraz większe grono przedstawicieli sektora mleczarskiego. Wydarzenie to od dawna uznawane jest za najważniejsze coroczne spotkanie polskiej branży mleczarskiej.

Polska Izba Mleka wraz z Organizatorami korzysta z tej ważnej okazji, aby zaaranżować wydarzenie, które umożliwi spotkania uczestników konferencji z przedsiębiorstwami pochodzącymi z różnych krajów świata. Będzie to też okazja do zaprezentowania potencjału polskiego sektora mleczarskiego oraz możliwości współpracy.

Grupa docelowa

Zaproszenie do udziału w spotkaniach B2B skierowane jest do firm zainteresowanych importem produktów mleczarskich i/lub rozwiązań biznesowych i technologicznych w zakresie wyposażenia technicznego produkcji, higieny, konserwacji i pakowania żywności, technologii oraz zarządzania
łańcuchem transportowo ‑ magazynowym.

Spotkania firm w formule business-to-business (B2B) są bezpłatne.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału na adres e-mail promocja@izbamleka.pl wraz z informacją o profilu firmy, danymi teleadresowymi oraz określeniem rodzaju współpracy, którą chcieliby nawiązać. Określenie obszaru współpracy zapewni odpowiedni dobór parterów biznesowych do spotkań.

Data: 12 września 2015 r.;

Miejsce: Hotel Warszawa w Augustowie (Zdrojowa 1, 16-300 Augustów, Polska)

Plan wydarzenia:

9.30 Konferencja, podczas której przedstawione zostaną ramy współpracy przemysłowej i regulacyjnej pomiędzy UE a odpowiednimi państwami, a także istniejące narzędzia mające na celu wspieranie dostępu do rynków

10.00 – 14.00 Spotkania B2B – możliwość spotkania z szefami największych polskich mleczarni i wiodących firm oferujących rozwiązania dla sektora rolno-spożywczego.

W załączeniu przesyłamy listę firm biorących udział w Forum, które zgłosiły chęć uczestnictwa w spotkaniach biznesowych ze strony Polskiej. W związku z trwającą rekrutacją lista jest aktualizowana na bieżąco.

Rejestracja oraz wybór partnerów będą możliwe do 15 sierpnia 2015 r. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Każdemu uczestnikowi gwarantujemy odpowiedni dobór partnerów biznesowych.

Szczegółowe informacje na temat Forum (wraz z formularzem zgłoszeniowym i programem) znajdą Państwo na stronie: http://forum-mleczarskie.org/en.html

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Źródło: stockholm.trade.gov.pl
Fot: stockholm.trade.gov.pl

3 0 800 23 lipca, 2015 Biznes, Kalendarium, News, Polska - kalendarium Lipiec 23, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.