Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Na urlop do Skandynawii ze Scandlines
Posted by

Na urlop do Skandynawii ze Scandlines

Na urlop do Skandynawii ze Scandlines – teraz jeszcze taniej i bardziej komfortowo

Firma Scandlines po raz kolejny uatrakcyjniła system opłat za przeprawy promowe do Skandynawii. W bieżącym sezonie bilet ekonomiczny na trasach RostockGedser i PuttgardenRødby kosztuje średnio 67 euro. Obie te przeprawy doskonale wpisują się w trasy, którymi Polacy najchętniej podróżują do Skandynawii – najszybsza trasa z Polski do Danii wiedzie liniami Scandlines na odcinku Rostock-Gedser. Przejazd przez Rostock do Gedser nowymi promami hybrydowymi „Berlin” i „Copenhagen” trwa zaledwie 1 godzinę i 45 minut.

Nowe promy kursują nawet 11 razy dziennie w obu kierunkach, gwarantując miejsce dla 460 aut osobowych i 1300 pasażerów na każdym promie – a nowoczesne i komfortowe wyposażenie w skandynawskim stylu zapewnia podróżnym zupełnie nowe morskie przeżycia w drodze na urlop.

Nowa oferta Scandlines pozwala urlopowiczom szybko, wygodnie i w korzystnej cenie przeprawić się przez Bałtyk do pięknych miejsc, jakimi są metropolie Kopenhaga i Malmö, do których dzięki przeprawie nad Sundem można się wybrać choćby tylko na weekend.

Jeżeli ktoś woli bardziej zaciszne miejsca i chce uciec od zgiełku wielkich miast, znajdzie coś dla siebie na „Duńskiej Riwierze” w północnej części wyspy Zelandia. Na wybrzeżu rozciągającym się na długości 230 km ulokowane są wspaniałe plaże, jedna za drugą, zachęcając do spędzenia rodzinnego urlopu nad morzem. Idealne miejsce, by zaczerpnąć nowej energii na kolejny rok i nacieszyć się skandynawskim słońcem. Na zielonej Zelandii pagórkowate, dalekie przestrzenie przeplatają się z szerokimi pasmami lasów i dużymi jeziorami. Na północnej stronie wyspy znajdują się jedne z najpiękniejszych wybrzeży oraz najatrakcyjniejsze kąpieliska Danii. „Wtulony” w łagodne krajobrazy fiordów i pastwisk region graniczy od północy z Isefjord i Roskilde Fjord.

Scandlines

Dzięki Scandlines polscy turyści mogą rozpocząć swój urlop już na pokładzie: przeprawa promem jest jak półtoragodzinny pobyt w nowoczesnym kurorcie… ze wspaniałym widokiem. Na słonecznym pokładzie podróżni mogą dać się otulić świeżą bryzą, wsłuchać się w szum fal Bałtyku, obserwować mewy w locie ślizgowym, a przy okazji zrelaksować się na zakupach w sklepach pokładowych.

Z biletem „Öresund-Ticket“ podróżni zostaną dowiezieni promem do Danii, a następnie Mostem nad Sundem pojadą dalej do Szwecji. Oferta ta jest dostępna latem w taryfie ekonomicznej już od 110 euro – niezależnie od tego, czy podróż rozpoczyna się w Niemczech w Puttgarden czy w Rostocku. „Bilet do Szwecji” Scandlines łączy natomiast trasy Puttgarden-Rødby lub Rostock-Gedser z połączeniem Helsingør-Helsingborg i jest dostępny w sezonie w taryfie ekonomicznej również od 110 euro.

Również w 2017 roku podane taryfy przewozu samochodów osobowych obowiązują na wszystkich trasach dla samochodów do sześciu metrów długości przewożących do dziewięciu osób.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.scandlines.pl

Hamburg, 03 kwietnia 2017

Scandlines to symbol trwającej od 1872 roku historycznej i bliskiej współpracy między Niemcami, Danią i Szwecją. Pod nazwą Scandlines i Scandlines Helsingør-Helsingborg oferowane są obecnie trzy trasy przejazdu promów o wysokiej częstotliwości kursów, obsługujących dużą liczbę pasażerów i rokujących dobre perspektywy. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie sprawnych i solidnych usług transportowych zarówno dla pasażerów jak i przedsiębiorstw transportowych. Linie koncentrują się dostarczeniu pasażerom dodatkowych atrakcji i korzyści – na pokładzie promów oraz w sklepach Scandlines na lądzie. Realizując ponad 90.000 rejsów 12 promami Scandlines przewiozło w 2015 roku łącznie 15 milionów pasażerów, 3,3 miliony samochodów osobowych, 900.000 jednostek frachtowych oraz 65.000 autobusów na trasach Puttgarden-Rødby, Rostock-Gedser i Helsingør-Helsingborg.

 

Fot: tabasco.pl

2 0 652 05 kwietnia, 2017 Dania - news, News, Turystyka 5 kwietnia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.