Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto
Posted by

Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto

W niedzielę 11 sierpnia zakończyła się kolejna edycja Sceny Letniej Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni Orłowie. Podczas wieczornej gali Nordea Bank Polska nagrodził zwycięzców konkursu Nordea Foto.

Konkurs „Nordea Foto – Scena Letnia w obiektywie” został zorganizowany już po raz jedenasty. Podobnie jak w roku ubiegłym, konkurs był skierowany do fotografików amatorów i profesjonalistów. Najlepsze prace w obu kategoriach zostały wybrane przez jury pod przewodnictwem znanego trójmiejskiego fotografa, Macieja Kosycarza. W kategorii dla profesjonalistów nagrodę główną – czek na 3000 zł – otrzymał Łukasz Brodowicz. Wśród amatorów najlepsze okazało się zdjęcie autorstwa Justyny Jazgalskiej, który otrzymała czek na 2000 złotych. Wyróżnienie w kategorii profesjonalnej przypadło Marcinowi Łabędzkiemu, a w kategorii amatorów Ewie Lipińskiej. Wyróżnieniem był bon o wartości 1000 złotych do wykorzystania w sklepie internetowym www.cyfrowe.pl.

„Bank Nordea wraca co rok na Scenę Letnią z konkursem Nordea Foto. Zdjęcia, które otrzymujemy w ramach konkursu oddają nie tylko magię teatru, ale również są odbiciem tej niezwykłej scenerii. Cieszę się, że z każdym rokiem Scena Letnia przyciąga coraz więcej miłośników teatru również spoza Trójmiasta” – powiedział Bohdan Tillack, wiceprezes zarządu Nordea Bank Polska.

Fot: sxc.hu

13 0 187 24 sierpnia, 2013 Biznes, News, News - podział na kraje, Polska - news 24 sierpnia, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.