Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swoje wycieczki

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swoje wycieczki
Posted by

Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swoje wycieczki

Zaplanuj podróż bez wychodzenia z domu

Internet stał się dla wielbicieli wypraw doskonałym źródłem pomysłów i ułatwień. Gdziekolwiek jesteśmy, możemy online kupić bilet, zarezerwować hotel czy wynająć przewodnika, a także obliczyć koszty wyjazdu. Planowanie podróży ułatwiają portale turystyczne.

Polacy coraz chętniej samodzielnie planują swoje wycieczki. Dlatego na popularności zyskują portale turystyczne, pomagające w poszukiwaniach i pozwalające zaoszczędzić cenny czas. „Bez wychodzenia z domu wyszukamy i zarezerwujemy środek transportu, miejsce noclegowe, wynajmiemy lokalnego przewodnika, a nawet sprawdzimy, w których miejscach, niemal w każdym zakątku świata, zjemy tanio” – mówi serwisowi infoWire.pl Ewa Kowalak z portalu Wyprawy Online.

Umożliwianie obliczenia kosztów wycieczki (między innymi wypożyczenia pojazdów, zakupu paliwa, biletów czy wynajęcia przewodnika) to jedna z najważniejszych zalet portalów turystycznych. Niektóre z nich pozwalają na prowadzenie dziennika swojej podróży. Informacje w nim zawarte mogą pomóc innym użytkownikom w obmyśleniu własnych wyjazdów.

Portale turystyczne kierowane są do tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą samodzielnie zaplanować wyprawę. „Wszystko zależy od inwencji podróżnika. Zadaniem portalu jest uprzyjemnić planowanie, podpowiedzieć i co najważniejsze, skrócić czas poszukiwań” – podkreśla rozmówczyni.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1043 23 grudnia, 2016 Ciekawostki, News, Turystyka Grudzień 23, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.