Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

PolBox.TV – polska telewizja online
Posted by

PolBox.TV – polska telewizja online

Każdy, kto przebywa poza granicami naszego kraju wie doskonale, że dostęp do polskich kanałów telewizyjnych bywa bardzo trudny. Na satelitarnych platformach za granicą trudno jest znaleźć polskie programy.

Na szczęście, nie musi to wcale stanowić problemu. Coraz więcej osób przekonuje się bowiem, że tak naprawdę potrzebują jedynie dostępu do internetu by cieszyć się polskimi programami telewizyjnymi. Wszystko dzięki PolBox.TV. Czym jest? Sprawdźmy!

PolBox.TV – poznaj jakość nowej telewizji

PolBox.TV to nowoczesny serwis, który umożliwia nam dostęp do polskich programów telewizyjnych. Za jego pomocą możemy oglądać ponad 100 polskich kanałów telewizyjnych, wśród których znajdziesz zarówno główne kanały telewizji publicznej, telewizje prywatne oraz kanały znane z platform satelitarnych. Słowem, niezależnie od tego, co lubisz oglądać – masz pewność, że to znajdziesz. PolBox.TV to rozwiązanie, dzięki któremu możesz oglądać telewizję online na różnego rodzaju urządzeniach – od telewizji poprzez komputer, tablet a nawet telefon komórkowy. Co więcej, nie musisz mieć szybkiego łącza internetowego. PolBox.TV to rozwiązanie, które wyposażone jest w funkcję eko, która pozwala na płynną transmisję nawet w przypadku niewielkiej prędkości internetu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Pewnie zastanawiasz się czy PolBox.TV jest rozwiązaniem, które możesz wykorzystać w kraju, w którym mieszkasz. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Z PolBox.TV możemy korzystać na całym świecie. To jednak nie wszystko. Jeśli znajdujesz się w kraju, który posiada znacznie przesuniętą strefę czasową wcale nie musisz wstawać w nocy, by obejrzeć ulubiony program. Możesz skorzystać z funkcji opóźnienia emisji, dzięki której emisja programów będzie zgodna z czasem, jaki jest w miejscu, w którym się znajdujesz. Dodatkowo masz dostęp do programu telewizyjnego – dzięki czemu sprawdzenie o której nadają twój ulubiony serial jest niezwykle proste.

Poznaj zalety PolBox.TV

PolBox.TV to telewizja online, która oferuje ci znacznie więcej. Dzięki niej otrzymujesz nie tylko dostęp do polskiej online TV, ale również do biblioteki filmów, w której znajdziesz zarówno nowości, jak i znane klasyki. Serwis posiada blokadę rodzicielską, dzięki której masz pewność, że twoje dziecko ogląda tylko bezpieczne dla niego treści. Kolejną zaletą PolBox.TV jest funkcja multiroom, dzięki której możemy korzystać z dostępu do telewizji na kilku odbiornikach – co dla wielu rodzin ma ogromne znaczenie. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://polbox.tv/.

Ile to kosztuje?

Jak widzisz, oglądanie telewizji w Internecie jest niezwykle wygodne i praktyczne. Pewnie jednak zastanawiasz się ile kosztuje dostęp do polskich programów. W przypadku PolBox.TV nie musisz obawiać się o koszty. Serwis ten oferuje liczne promocje, zniżki i rabaty. Jest to więc rozwiązanie, które z pewnością nie nadwyręży twojego portfela. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych użytkowników. Dołącz do tego grona.

Fot: PolBox.TV

2 0 2513 19 grudnia, 2018 Biznes, News 19 grudnia, 2018

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.