Scandinavian Express w Sztokholmie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Scandinavian Express w Sztokholmie
Posted by

Scandinavian Express w Sztokholmie

W listopadzie 2013 firma Scandinavian Express Poland sp. z o.o. otworzyła oficjalny oddział w Sztokholmie, powołując spółkę Scandinavian Express Sweden AB.

Szwedzki oddział Scandinavian Express oferuje tej samej wysokiej jakości usługi logistyczne, objęte pełnym ubezpieczeniem na transport krajowy, międzynarodowy jak i kabotaż w Skandynawii. „Główne cele biznesowe naszej szwedzkiej spółki to rozwój oferty przesyłek krajowych po Szwecji, uruchomienie magazynu przeładunkowego oraz obsługa logistyki firm w ramach wymiany handlowej pomiędzy Szwecją i Norwegią” wyjaśnia Patryk Szymański – Wiceprezes Scandinavian Express i jednocześnie Dyrektor Zarządzający szwedzkiej spółki.

To nie koniec planów rozwojowych polskiego operatora logistycznego w Skandynawii. Firma Scandinavian Express, która obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności, zamierza otworzyć oddział na rynku norweskim. „Norwegia to drugi – obok Szwecji – rynek naszej specjalizacji, dlatego w przyszłym roku planujemy uruchomienie analogicznej placówki w Oslo” dodaje Patryk Szymański. Celem Scandinavian Express jest także systematyczne zwiększanie ilości przewozów z uwzględnieniem Finlandii i Danii – zwłaszcza na trasach w obrębie samej Skandynawii.

11 0 3109 14 stycznia, 2014 Biznes, News, News - podział na kraje, Szwecja - news 14 stycznia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.