Scandlines - wycieczka na konkurs Eurowizji

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Scandlines – wycieczka na konkurs Eurowizji
Posted by

Scandlines – wycieczka na konkurs Eurowizji

Korzystna oferta pięciodniowego biletu Scandlines

Opracowany przez ONZ „World Happiness Report“ potwierdza: W Danii żyją najszczęśliwsi ludzie świata. Z kim zatem będziemy się lepiej bawić podczas Konkursu Piosenki Eurowizji niż z naszym północnym sąsiadem? Od 6 do 10 maja w stolicy Danii, Kopenhadze, zmierzy się około 40 talentów z całej Europy. Atmosferę konkursu podczas półfinału i finału można przeżyć na własnej skórze w strefie fanów pomiędzy placem ratuszowym a Nyhavn, w tak zwanej „wiosce Eurowizji”. Aby odbyć wycieczkę na tegoroczny konkurs Eurowizji można skorzystać z korzystnej oferty pięciodniowego biletu Scandlines. Przejazd promem w obie strony na trasach Puttgarden–Rødby lub Rostock–Gedser można zarezerwować już od 108,- euro. Bilet jest elastyczny i może być wykorzystany przez okres od 2 do 5 dni. Cena obejmuje zabranie na pokład pojazdu osobowego (do 6 metrów długości) oraz maksymalnie 9 osób. Przyjazd własnym samochodem i prom pozwolą fanom Eurowizji na swobodną podróż bez ograniczeń bagażowych, pełną mobilność pomiędzy wszystkimi punktami oraz korzystanie z tańszych noclegów również poza stolicą Danii.

Zaledwie 45 minut trwa podróż ze Scandlines na trasie Puttgarden–Rødby z Niemiec do Danii. Przejazd na trasie Rostock–Gedser zajmuje około 2 godzin. Z portów Scandlines do Kopenhagi można dotrzeć samochodem w 1 godzinę i 45 minut. Podróż tam z 5-dniowym biletem Scandlines można zaplanować codziennie oprócz poniedziałków i niedziel. Powrót może się odbyć w sobotę lub w niedzielę, dzięki temu 5-dniowy bilet pozwoli zaoszczędzić podróżnym 20 procent regularnej ceny biletu. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem www.scandlines.pl.

Polecamy artykuły:

Finnair zwiększa częstotliwość lotów
Przejazdy wygodnym busem z Danii do Polski
– Promy w całej Skandynawii
Tanie bilety z Nynäshamn do Gdańska

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.