Skandynawskie firmy w Polsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Skandynawskie firmy w Polsce
Posted by

Skandynawskie firmy w Polsce

„Skandynawskie firmy w polskim krajobrazie. Skandynawskie inwestycje w Polsce”

 

Najnowsza publikacja przygotowana przez Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą nosi tytuł „Skandynawskie firmy w polskim krajobrazie” i przedstawia szeroko temat skandynawskich inwestycji w Polsce oraz prezentuje, po raz pierwszy, wyniki badania na temat obecności firm nordyckich i ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.

W publikacji zaprezentowano także wybrane przykłady największych inwestycji skandynawskich firm w Polsce zrealizowanych w ciągu ostatnich 10 lat. Raport zamyka szereg wywiadów z przedstawicielami firm skandynawskich obecnych w Polsce, których rozwiązania i produkty znalazły swoje miejsce i zastosowanie zarówno w sferze biznesowej, jak i w wielu dziedzinach życia codziennego.

Mamy nadzieję, że nasza publikacja będzie ciekawym źródłem informacji na temat polsko-skandynawskich relacji gospodarczych.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony oslo.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 1088 11 marca, 2015 Biznes, News Marzec 11, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.