Szkolenia e-learning w zasięgu ręki

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Szkolenia e-learning w zasięgu ręki
Posted by

Szkolenia e-learning w zasięgu ręki

Nowoczesne formy edukacyjne zyskują coraz większe grono odbiorców, dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to odbiorca decyduje o rozpoczęciu nauki w dogodnym dla siebie momencie i o czasie przeznaczonym na edukację w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca.

Jakie są jeszcze walory szkoleń e-learningowych?

Współczesne społeczeństwo jest bardzo zapracowane, dlatego musi korzystać z nowoczesnych form podnoszenia wiedzy i dobrze, gdy te formy są nie tylko tanie, ale także wygodne. Niska cena to oczywiście pojęcie względne, ale przeglądając dostępne oferty kursów e-learningowych na www.kursy24h.pl dość szybko można znaleźć szkolenia dofinansowane z EFS, w cenie promocyjnej czy wręcz darmowe.

Wygoda w uczeniu się – taki właśnie jest e-learning, który pozwala zdobywać wiedzę we własnym tempie i w dobrym dla siebie czasie, a tematyka szkoleń jest trzeba przyznać bardzo różnorodna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w tego typu „zajęciach” dodatkowo minimalizuje strach i nieśmiałość, które mogłyby się pojawić podczas tradycyjnego szkolenia  w grupą całkiem obcych nam ludzi.

Prosta obsługa pozwala na spokojne przyswajanie kolejnych lekcji bez obawy, że coś możemy wykonać źle, co więcej po zakończonej lekcji zawsze możemy do niej wrócić w celu przypomnienia sobie materiału. Kontakty z nauczycielem czy gronem innych użytkowników także są możliwe, a to za sprawą forów dyskusyjnych, czatów, blogów czy zwyczajnie poprzez pocztę elektroniczną.

Właśnie we wrześniu firmy szkoleniowe uruchamiają bardzo dużo nowych platform e-learningowych dla zainteresowanych podnoszeniem wiedzy, dlatego każdy, kto myśli o awansie, zmianie pracy czy po prostu o zwiększeniu swojej atrakcyjności zawodowej powinien wybrać dla siebie odpowiedni kurs. Warto dodać, że po zakończeniu takiego projektu edukacyjnego uczestnikom przysługuje prawo do otrzymania certyfikatu.

Edukacja przez całe życie to już nie tylko puste hasła, dlatego bardzo dobrze, że możemy sami wybierać wśród form umożliwiających nam zdobywanie wiedzy.

***
Serwis www.kursy24h.pl i www.szkolenia24h.pl tworzą Internetowy Pośrednik Edukacyjny oferując najróżniejsze typy zajęć szkoleniowych dla wszelkich grup zawodowych.

 

2 0 1784 28 sierpnia, 2013 News, News - podział na kraje, Polska - news, Turystyka 28 sierpnia, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.