Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Targi Building Green w Kopenhadze
Posted by

Targi Building Green w Kopenhadze

Zaproszenie do udziału w targach Building Green w Kopenhadze

Wydział Promocji i Handlu Ambasady RP zaprasza do wzięcia udziału w Targach Building Green, które odbędą się w Kopenhadze w dniach 2-3 listopada 2016 r.

Jest to największa impreza targowa w Danii, której celem jest promowanie zrównoważonego i energetycznie efektywnego budownictwa oraz innowacyjnych wyrobów i technologii budowlanych.

W trakcie targów odbywają się spotkania match-makingowe, B2B wystawców, firm, naukowców i wszystkich zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Dwudniowej imprezie towarzyszy wiele seminariów i konferencji, które są świetnym miejscem do wymiany poglądów, poznania rynku duńskiego oraz najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Uczestnictwo w targach Building Green może być szansą dla polskich firm do nawiązania współpracy i znalezienia nowych partnerów biznesowych na rynku duńskim.

Lista wystawców zamieszczona jest na stronie: http://buildinggreen.eu/udstillere/udstillerliste-2016/

WPHI w Kopenhadze oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnego udziału w targach Building Green oraz zaprezentowania swoich produktów w następującym zakresie:

– firma może oddelegować przedstawiciela, który będzie reprezentował firmę na naszym stoisku wraz z materiałami reklamowymi (firma ponosi wyłącznie koszty własnego dojazdu oraz zakwaterowania w czasie targów);
– firma może przesłać swoje materiały reklamowe, które zostaną wyeksponowane na naszym stoisku.

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w targach prosimy o kontakt z WPHI telefoniczny: +45 39 48 12 02 lub mailowy: cph@trade.gov.pl

 

Źródło: Ambasada RP w Kopenhadze (kopenhaga.msz.gov.pl)
Fot: kopenhaga.msz.gov.pl

1 0 651 26 października, 2016 Dania - kalendarium, Dania - news, Ekologia, News 26 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.