Tłumaczenia specjalistyczne

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Tłumaczenia specjalistyczne
Posted by

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne – ORSA

ORSA – to 20 lat doświadczenia w wykonywaniu najtrudniejszych tłumaczeń specjalistycznych z 55 języków z każdej branży udokumentowane w postaci wieloletnich kontraktów uzyskanych w drodze przetargów na pełną obsługę tłumaczeniową – Ministerstwa Skarbu, Ministerstwa Gospodarki, Głównego Urzędu Statystycznego, Najwyższej Izby Kontroli oraz Urzędu do Spraw Repatriacji i Cudzoziemców.

ORSA – to zaufanie, którym obdarzyli nas klienci w ciągu całej naszej działalności. Obsługiwaliśmy do tej pory w zakresie tłumaczeń ponad 8 000 firm krajowych i zagranicznych. Wykonywaliśmy tłumaczenia na specjalne zlecenia dla Unii Europejskiej, NATO, Kancelarii Prezydenta, Sejmu RP, Trybunału Konstytucyjnego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oraz wielu innych instytucji i urzędów szczebla centralnego. Aktualnie wykonujemy tłumaczenia dla firm i korporacji międzynarodowych, wielu ambasad, banków, firm farmaceutycznych, medycznych, telekomunikacyjnych, komputerowych, wydawniczych, reklamowych, turystycznych, motoryzacyjnych, handlowych, budowlanych, spożywczych, fabryk, zakładów produkcyjnych i wielu innych.

ORSA – to wszystkie rodzaje tłumaczeń – pisemne, ustne (symultaniczne i konsekutywne), przysięgłe

ORSA – to najwyższa jakość – ok. 500 wykwalifikowanych lingwistów z wieloletnim doświadczeniem w poszczególnych dziedzinach.

ORSA – to kompleksowa usługa – tłumaczenie z zachowaniem szaty graficznej, z dostawą dokumentów do klienta pocztą elektroniczną, faksem lub przez kuriera w formie wydruku z płytą CD oraz profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

ORSA – to rabaty – dla stałych klientów oferujemy atrakcyjny pakiet rabatowy. Progresywne upusty cenowe proponujemy przy podpisaniu umowy na stałą obsługę lub przy dużych zleceniach.

ORSA – to gwarancja i bezpieczeństwo – na wszystkie tłumaczenia. W celu ochrony interesów klienta wszystkie dokumenty traktujemy jako poufne .Tłumaczenia archiwizujemy do 1 roku.

ORSA – to gratisy – nie doliczamy żadnych dopłat za tłumaczenia: tekstów specjalistycznych, prosty układ graficzny zgodny z oryginałem, wydruk z płytą CD.

Kontakt:

Katarzyna Kowalska

tel: 00 48 509 454 230

e-mail: orsa@orsa.pl

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony oslo.trade.gov.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1152 03 lutego, 2017 Ciekawostki, News Luty 3, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.