Western Union w Danii i mecz finałowy UEFA Europa League

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Western Union w Danii i mecz finałowy UEFA Europa League
Posted by

Western Union w Danii i mecz finałowy UEFA Europa League

Western Union w Danii i mecz finałowy UEFA Europa League – o krok bliżej do Stadionu Narodowego

 

Przez ostatnie kilka tygodni, Western Union pozwalało nam dzielić się z bliskimi miłością i sportowymi emocjami. Klienci, którzy w okresie między 16 lutego a 15 kwietnia, wysłali przekaz pieniężny do Polski z Western Union, mieli szansę wygrania dwóch biletów na mecz finałowy UEFA Europa League w Warszawie, przelot oraz hotel.

Drugim, a zarazem ostatnim laureatem w Danii jest Tadeusz Rudnicki z Odense, który rozmawia z Tomaszem Dylem o swojej wygranej.

Jak się czuje Pan jako zwycięzca?

Jestem bardzo zaskoczony! Nigdy nie brałem udziału w konkursach, tym razem też nie planowałem, ale zrobiłem to za namową synów.

Kto będzie Panu towarzyszył podczas finału Ligii Europejskiej UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie?

Mój syn, jest wielkim fanem i będziemy tam razem.

Jak dowiedział się Pan o konkursie?

O promocji dowiedziałem się z ulotki. Tak naprawdę byłem bardzo zaskoczony że w punkcie Western Union mieli polskie ulotki. Dlatego zabrałem ją ze sobą z ciekawości, ale nic z nią nie zrobiłem. Tak jak już wspominałem, wziąłem udział w konkursie za namową synów.

Jak często korzysta Pan z usług Western Union?

Dosyć regularnie. Moi synowie studiują i wspieram ich jeszcze finansowo. Poza tym mają po drodze do placówki Western Union. Tak naprawdę cenię sobie jakość usług, szybkość przesyłki i łatwy dostęp. Ceny również są przystępne.

Będę nadal korzystał z ich usług, bo czuję się docenionym klientem, zwłaszcza teraz kiedy wygrałem konkurs.

Czy chciałby Pan coś doda?

Jestem mega zadowolony i już nie mogę się doczekać finału! Wygra najlepszy jednak chciałbym zobaczyć polskiego gracza na murawie. Nigdy dotychczas nie byłem na Stadionie Narodowym więc dwa marzenia spełniają się na raz!

1 0 1026 22 maja, 2015 Ciekawostki, News Maj 22, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.