Zielona Linia - Twoje wsparcie na rynku pracy (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Posted by

Zielona Linia – Twoje wsparcie na rynku pracy (VIDEO)

Szeroka wiedza z zakresu usług powiatowych urzędów pracy, informacje o rynku pracy oraz dofinansowania dla pracodawców – o tym wszystkim informują konsultanci Zielonej Linii.

Aby w łatwy i przystępny sposób przedstawić swoje usługi, Zielona Linia Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia stworzyła specjalny film animowany w stylu retro, informujący o różnych aspektach wsparcia dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy i pracodawców.

Bohater spotu, utożsamiany z super doradcą Zielonej Linii, obrazowo i wymownie przedstawia wsparcie, jakie oferują konsultanci infolinii dostępnej pod numerem 19 524, jak również informacje zawarte na stronie serwisu: www.zielonalinia.gov.pl.

Dotacje na założenie własnej firmy, na zatrudnienie pracowników, informacja o warunkach udziału w stażu i zasadach jego organizacji, wyszukiwarka ofert pracy i szkoleń, zasady finansowania szkoleń z urzędu pracy – to tylko niektóre zagadnienia, jakie zostały poruszone w spocie i jakimi na co dzień zajmują się konsultanci Zielonej Linii. Warto wspomnieć również o usłudze „Fabryka CV”, w ramach której specjaliści Zielonej Linii bezpłatnie pomogą stworzyć CV, a nawet profesjonalnie przetłumaczą je na j. angielski.

Osoby, które pracowały za granicą, mogą dowiedzieć się od konsultantów Zielonej Linii na jakich zasadach przyznawany jest zasiłek dla osób bezrobotnych, a w przypadku wątpliwości związanych z innymi aspektami przebywania za granicą, został uruchomiony specjalny adres e-mail, na który można wysyłać zapytania: zadaj.pytanie@zielonalinia.gov.pl.

 

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia)

1 0 1402 28 grudnia, 2013 News, News - podział na kraje, Polska - news, Praca 28 grudnia, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.