Canyoning dla miłośników mocnych wrażeń

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Canyoning dla miłośników mocnych wrażeń
Posted by

Canyoning dla miłośników mocnych wrażeń

Canyoning, kajakarstwo uprawiane nawet w najbardziej surowych i niebezpiecznych warunkach pogodowych, żeglarstwo na bezkresnym morzu to tylko kilka przykładów dostarczających silnej dawki adrenaliny sportów, które możesz uprawiać nawet w najdalszych zakątkach świata.

W dzisiejszych czasach wielu młodych, aktywnych ludzi decyduje się na wyjazdy, podczas których będą mogli swobodnie rozwijać swoje pasje, poświęcić się rekreacji ruchowej, sprawdzić swoje możliwości w wymagających, niezwykle trudnych warunkach. To z całą pewnością wyprawy dla osób o niezłomnym charakterze, zdeterminowanych, gotowych do działania i podejmowania decyzji  w możliwie jak najszybszym czasie.  Canyoning w Czarnogórze, rafting rwącymi wodami Dunajca, kajakarstwo w Turcji. Niektóre biura podróży specjalnie dla odważnych, żądnych przygód ludzi tworzą oferty aktywnych wczasów. Istnieje także możliwość dostosowania oferty dla potrzeb indywidualnego klienta. Ekstremalne sporty wodne można uprawiać nie tylko w znanych, popularnych wśród turystów miejscach. Odkrywanie uroków i tajemnic dzikich zakątków świata stanowi, oprócz sportu, kolejną atrakcję dla poszukiwaczy przygód.  Dobrym sposobem na aktywne spędzenie urlopu jest  uprawianie hydrospeedu. Sport polegający na spływie w pozycji leżącej rwącą górską rzeką na plastikowej desce, zyskuje coraz szersze grono miłośników. Można go uprawiać w wielu ciekawych miejscach np. w Alzacji.

Jeżeli masz problem z wyborem konkretnej destynacji turystycznej, idealnej do uprawiania wybranego przez Ciebie sportu, w Internecie istnieje wiele stron, na których znajdziesz interesujące opinie o miejscowościach, dodane przez odwiedzających je wcześniej ludzi. Na ekstremalną wyprawę dobrze jest zabrać ze sobą namiot, jeżeli jednak po trudach wycieczki pragniesz zrelaksować się i spędzić czas w mniej wymagających warunkach lub wybierasz się na aktywne wczasy zorganizowane przez biuro podróży, w Internecie znajdziesz także opinie o hotelach, które mogą się przydać przy wyborze odpowiedniego obiektu.

Aktywne wczasy dla odważnych turystów, którzy bez adrenaliny nie wyobrażają sobie życia mogą być podróżą życia, dlatego warto dobrze je zaplanować. Już dziś zobacz interesujące oferty ekstremalnych wczasów w najdalszych zakątkach świata, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Autor: Zosia  Garbarczyk

Fot: sxc.hu

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:5249b69a-46d0-4425-ae67-37f95bef4303

 

Link do źródła: Artelis.pl

2 0 597 05 lutego, 2016 News, News - podział na kraje, Polska - kalendarium, Sport, Turystyka 5 lutego, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.