Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Cezary Pazura w Szwecji – Dzień Kobiet
Posted by

Cezary Pazura w Szwecji – Dzień Kobiet

Cezary Pazura odwiedzi Skandynawię

Serdecznie zapraszamy tym razem na świętowanie Dnia Kobiet z Cezarym Pazurą, jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, twórcą autorskiego kabaretu.

W sobotę, 8 marca, o godz. 19.00 w Södermalms Konferenslokal, Götgat. 87, T-Skanstull. Więcej informacji na stronie www.polart.se. Bilety do nabycia we wszystkich polskich sklepach oraz jak zwykle u Eli tel. 0707 55 21 77.

W tym samym miejscu w sobotę 26 kwietnia też o godz. 19.00 odbędzie się następny występ. Będą to Chity dla prosperity Zenona Laskowika i jego Kabareciarni a wśród niej Jacek Fedorowicz.

Przy zakupie pakietu czyli biletów na dwa kabarety cena jest niższa o 60 kr. Pakiet można tylko kupować u Eli tel. 0707 55 21 77.

Sprzedaż biletów w sklepach na kabaret Zenona Laskowika od  8 marca

Przeczytaj artykuły:

Wystawa o Spitsbergenie w Polsce
Hey w Sztokholmie w klubie Tyrol (VIDEO)
Södermalms Konferenslokal
Cezary Pazura

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.