Długa, skandynawska droga – jubileusz Scandinavian Express

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Długa, skandynawska droga – jubileusz Scandinavian Express
Posted by

Długa, skandynawska droga – jubileusz Scandinavian Express

Scandinavian Express Poland sp. z o.o., operator logistyczny specjalizujący się w spedycji i transporcie towarów między Europą Środkową a Skandynawią, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności.

Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w Gdańsku jako mała firma spedycyjna, w ciągu ostatnich 20 lat znacząco rozwinęło swoją działalność, zakres usług i możliwości operacyjne na wymagającym rynku skandynawskim. Dziś Scandinavian Express to pełna oferta logistyczna, w tym ekspresowe przesyłki drobnicowe i transporty ponadgabarytowe, własna wielofunkcyjna flota, nowoczesne magazyny oraz skandynawskojęzyczny zespół spedytorów.

Przez te 20 lat wypracowaliśmy swoją własną, unikalną pozycję na rynku” – mówi Prezes Scandinavian Express Ewa Duks-Szymańska. „Jesteśmy wystarczająco dużą i doświadczoną firmą, mamy pełne kompetencje i zasoby, aby zapewnić serwis logistyczny na poziomie globalnych graczy TSL. Jednocześnie ciągle z tak sprawną, zwartą organizacją, aby wnieść do współpracy z Klientem elastyczność, szybkość działania oraz prawdziwą pasję i energię rynkowego debiutanta”.

Firma cieszy się zaufaniem polskich jak i szwedzkich, norweskich czy fińskich klientów. Scandinavian Express obsługuje zarówno logistykę największych skandynawskich koncernów z branży stalowej, papierniczej, budowalnej, inwestycyjnej czy automotive – jak i potrzeby rodzimych małych oraz średnich przedsiębiorstw kooperujących ze Skandynawią, będących bardzo ważnymi klientami naszej firmy. „Nasz Jubileusz to przede wszystkim okazja do podziękowań: dla pracowników i kierowców, dla klientów i partnerów biznesowych za zaufanie i dotychczasową współpracę. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!” – deklaruje Ewa Duks-Szymańska.

Co w planach Scandinavian Express na kolejne lata? „Dalszy rozwój” – mówi Wiceprezes Patryk Szymański, odpowiedzialny w firmie za strategie i inwestycje – ”Pod koniec września br. otwieramy oddział w Szwecji, w przyszłym roku planujemy podobną placówkę w Norwegii. Poza tym inwestycje w infrastrukturę informatyczną, rozwój linii drobnicowych, operacji cross-dockingowych oraz projektów ponadgabarytowych. Kolejne zakupy nowoczesnych środków transportu przystosowanych do trudnych warunków skandynawskich. Podpisaliśmy już zamówienie na 13 najnowszych, 3-osiowych ciągników siodłowych Volvo FH oraz kolejny zestaw ponadgabarytowy, które wzmocnią naszą flotę jesienią tego roku”.

Z okazji jubileuszu 20-lecia firma zaprasza na dedykowaną stronę jubileuszową, gdzie m.in. unikatowe video pokazujące ludzi, pasję i wartości Scandinavian Express.

Więcej informacji:

www.20years.scandinavianexpress.com

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.