Estonia - idealne miejsce na ferie bez nart!

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Estonia – idealne miejsce na ferie bez nart!
Posted by

Estonia – idealne miejsce na ferie bez nart!

Nie jesteś amatorem białego szaleństwa i nie rozumiesz entuzjazmu twoich znajomych, którzy z utęsknieniem czekają, aż spadnie śnieg, od miesięcy planując wyjazd na narty? Jeśli tak, w czasie ferii wybierz się w miejsce, gdzie przyjemnie spędzisz czas, z dala od zatłoczonych stoków oraz miłośników zimowych sportów – wypocznij w Estonii!

 

Błogie lenistwo

Estonia to miejsce, w którym z pewnością uda ci się wypocząć i w pełni się zrelaksować. Pomoże w tym piękny krajobraz, pełen urokliwych dworków, lasów oraz łąk. W scenerii zimowej miejsca te prezentują się wyjątkowo pięknie i tajemniczo, stanowią też doskonały pretekst do romantycznych spacerów oraz chwil spędzanych tylko we dwoje. W Estonii znajdziemy wiele świetnych ośrodków typu SPA, gdzie czekać na nas będą nie tylko baseny z licznymi masażami oraz liczne zabiegi pielęgnacyjne i odprężające, lecz także tradycyjna sauna. Po takim odpoczynku każdy wróci do swoich codziennych obowiązków pełen energii. Będąc w tym pięknym kraju, musimy też koniecznie skosztować lokalnej kuchni – pysznych mięs, ryb czy dziczyzny.

 

Pora na zwiedzanie

Kiedy już wypoczniemy w hotelu lub pobliskim SPA, wybierzmy się na zwiedzanie – Estonia jest niewielka, także bez problemu możemy zobaczyć większość jej atrakcji w czasie jednego, aktywnie spędzonego pobytu. Przede wszystkim musimy wybrać się do Tallina, który jest uważny za jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Pełne tajemnic Stare Miasto kusi swoimi zakamarkami, wąskimi uliczkami oraz zabytkowymi zdobieniami. Koniecznie odwiedzić trzeba Tartu, prawdziwe miasteczko studenckie, gdzie na każdym kroku spotkamy grupki uczniów – również tam podziwiać będziemy mogli nastrojową Starówkę. Na terenie całego kraju znajdziemy również wiele otwartych dla zwiedzających twierdz, zamków oraz pięknych dworków wartych zobaczenia.

Dla miłośników przyrody

Jeśli uwielbiasz spacery na świeżym powietrzu, nieskażoną niczym naturę oraz przestrzeń, w Estonii poczujesz się jak ryba w wodzie. Świetnym pomysłem będzie wycieczka do Parku Narodowego Lahemaa, położonego nieopodal przepięknych klifowych nabrzeży. Malowniczy wodospad, ogromne głazy narzutowe, prastara puszcza, w której spotkać można łosia czy niedźwiedzi – wszystko to z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom przyrody. Musimy zobaczyć także jedno z największych jezior w Europie – jezioro Pejpus. Aby cieszyć się tymi wyjątkowymi atrakcjami, a jednocześnie nie nadwerężyć domowego budżetu, warto poszukać tanich lotów do Estonii i ofert biur podróży. Korzystając np. z możliwość First Class, będziemy mieć możliwość kupienia biletów lotniczych ba raty. Odkryjmy bogactwo Estonii i przekonajmy się, że ferie bez nart mogą być naprawdę udane!

 

Fot: własność redakcji

6 1 1048 25 listopada, 2016 News, News - podział na kraje, Turystyka 25 listopada, 2016

1 comment

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.