Monika Mączka - Młody Polak Sukcesu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Monika Mączka – Młody Polak Sukcesu
Posted by

Monika Mączka – Młody Polak Sukcesu

Jedna z najlepszych Polskich stylistek fryzur w Holandii.

Po zdobyciu wszystkich dyplomów i ukończeniu Technikum wyjechała do krainy pięknych tulipanów – Holandii. Początki nie były łatwe, zaczynała w szklarni przy bukietach kwiatów, a w każdym wolnym momencie uczyła się języka holenderskiego. Po dwóch miesiącach dostała propozycje pracy w biurze pośrednictwa. Okazało się, że doskonale radzi sobie w zarządzaniu zespołem. Jednak po czterech miesiącach zrezygnowała. Poszła za głosem serca, był to jej zawód – fryzjerstwo. Po sześciu miesiącach w Holandii władała wystarczająco dobrze językiem holenderskim, by móc pracować w swoim zawodzie. Jej determinacja i upór świadczą, że nigdy nie należy się poddawać i rezygnować z marzeń. Trzeba mieć pozytywne nastawienie dla świata i ludzi, wtedy otwierają się wszystkie drzwi.

… minęło siedem lat, Monika nadal pracuje w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich. Jest również wspaniała nauczycielką praktycznej nauki zawodu oraz wymagającym egzaminatorem w szkole fryzjerskiej.

Umiejętnie motywuje przyjaciół, znajomych i klientki aby uwierzyły w siebie i inwestowały w swoją przyszłość.

Monika ponadto interesuje się prawem pracy oraz współpracuje z FNV – związki zawodowe. Chętnie pomaga i udziela porad związanych z nieprzestrzeganiem kodeksu pracy.

Monika Mączka ze względu na swoje osiągnięcia i doskonały warsztat pracy została doceniona przez klientów i znajomych.

Nominowana jest do prestiżowej nagrody – Polaka Roku w Holandii w kategorii Młody Polak Sukcesu, przy współpracy Polskiej Ambasady w Den Haag oraz Fundacji Polonus.nl pod patronem TV Polonia. Chcielibyśmy Państwa zachęcić do październikowego głosowania.

Julita Palińska

4 0 101 20 sierpnia, 2015 Ciekawostki, News 20 sierpnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.