Monika Mączka - Młody Polak Sukcesu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Monika Mączka – Młody Polak Sukcesu
Posted by

Monika Mączka – Młody Polak Sukcesu

Jedna z najlepszych Polskich stylistek fryzur w Holandii.

Po zdobyciu wszystkich dyplomów i ukończeniu Technikum wyjechała do krainy pięknych tulipanów – Holandii. Początki nie były łatwe, zaczynała w szklarni przy bukietach kwiatów, a w każdym wolnym momencie uczyła się języka holenderskiego. Po dwóch miesiącach dostała propozycje pracy w biurze pośrednictwa. Okazało się, że doskonale radzi sobie w zarządzaniu zespołem. Jednak po czterech miesiącach zrezygnowała. Poszła za głosem serca, był to jej zawód – fryzjerstwo. Po sześciu miesiącach w Holandii władała wystarczająco dobrze językiem holenderskim, by móc pracować w swoim zawodzie. Jej determinacja i upór świadczą, że nigdy nie należy się poddawać i rezygnować z marzeń. Trzeba mieć pozytywne nastawienie dla świata i ludzi, wtedy otwierają się wszystkie drzwi.

… minęło siedem lat, Monika nadal pracuje w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich. Jest również wspaniała nauczycielką praktycznej nauki zawodu oraz wymagającym egzaminatorem w szkole fryzjerskiej.

Umiejętnie motywuje przyjaciół, znajomych i klientki aby uwierzyły w siebie i inwestowały w swoją przyszłość.

Monika ponadto interesuje się prawem pracy oraz współpracuje z FNV – związki zawodowe. Chętnie pomaga i udziela porad związanych z nieprzestrzeganiem kodeksu pracy.

Monika Mączka ze względu na swoje osiągnięcia i doskonały warsztat pracy została doceniona przez klientów i znajomych.

Nominowana jest do prestiżowej nagrody – Polaka Roku w Holandii w kategorii Młody Polak Sukcesu, przy współpracy Polskiej Ambasady w Den Haag oraz Fundacji Polonus.nl pod patronem TV Polonia. Chcielibyśmy Państwa zachęcić do październikowego głosowania.

Julita Palińska

4 0 4432 20 sierpnia, 2015 Ciekawostki, News Sierpień 20, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.