Polska dla wszystkich - piąta edycja konkursu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Polska dla wszystkich – piąta edycja konkursu
Posted by

Polska dla wszystkich – piąta edycja konkursu

Laureaci piątej edycji konkursu „Polska dla wszystkich” wyłonieni

 

W czasie tegorocznej edycji komisja konkursowa przyznała cztery nagrody w wysokości 5 tys. zł każda. Celem konkursu jest promowanie dialogu międzykulturowego, tolerancji oraz przeciwdziałanie stereotypom i dyskryminacji.

W kategorii „edukacja/dziennikarstwo” nagrody otrzymały projekty „Szansa” Zespołu Szkół w Jeżewie, „Inny ma imię” Koła Wielokulturowego przy Gimnazjum nr 1 w Murowanej Goślinie oraz „Mała Azja” Centrum Wymiany Kulturowej AZJA. Zwycięzcą w kategorii „sztuka audiowizualna” został projekt „Krajobraz symboliczny” Macieja Kędzi z Kielc.

Wyróżnione zostały projekty „Śladami zapomnianych sąsiadów” Zespołu Szkół w Lisewie Malborskim i „Polska dla wszystkich. Lubię to” Stowarzyszenia DLA ZIEMI z Bratnika.

Konkurs „Polska dla wszystkich” adresowany jest do placówek i instytucji edukacyjnych, instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych.

Więcej o konkursie: www.polskadlawszystkich.pl

Źródło: msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

3 0 581 03 grudnia, 2015 Ciekawostki, News Grudzień 3, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.