Współpraca Ericsson i Cisco osiągnie pełną efektywność w roku 2018

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Współpraca Ericsson i Cisco osiągnie pełną efektywność w roku 2018
Posted by

Współpraca Ericsson i Cisco osiągnie pełną efektywność w roku 2018

Ericsson podpisał strategiczne partnerstwo z Cisco

 

Spodziewanym rezultatem porozumienia będzie wygenerowanie dodatkowych przychodów w wysokości wyższej niż jeden miliard dolarów amerykańskich (USD) w roku 2018
Współpraca Ericsson i Cisco osiągnie pełną efektywność w roku 2018

Ericsson ogłosił dziś podpisanie stategicznego partnerstwa z Cisco w celu stworzenia sieci przyszłości. Partnerstwo połączy Ericsson i Cisco w obszarach: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, oraz usługi globalne. Ericsson wspólnie z Cisco, liderem w obszarze sieci IP, zaoferuje całościowe kierownictwo w obszarze architektury sieci dla 5G, chmury i IP, oraz Internetu Rzeczy.

Ogłoszenie o współpracy zostało wsparte szeregiem dodatkowych umów, wliczając globalną umowę o partnerstwie serwisowym oraz umowę pośrednictwa. Strony umowy porozumiały się również w sprawie omówienia polityk FRAND w celu zgody na licencjonowanie patentów z portfolio obydwu firm.

Hans Vestberg, prezes Ericsson powiedział: „Ta współpraca wzmocni strategię IP którą opracowywaliśmy przez ostatnie lata i jest ważnym krokiem w procesie transformacji naszej firmy.”

Szczegóły porozumienia zostały zawarte we wspólnym ogłoszeniu, które znajduje się na stronie www.ericsson.com.

Na mocy partnerstwa Ericsson rozszerzy swój rynek, co ma wygenerować dodatkowy przychód w wysokości powyżej jednego miliarda dolarów amerykańskich (USD) w 2018 roku. Rozszerzenie rynku dotyczy głównie usług specjalistycznych, oprogramowania i sprzedaży produktów Cisco przez Ericsson.

Ericsson i Cisco będą kontynuować współpracę w celu znalezienia kolejnych możliwości wspólnego działania w przyszłości.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.com

2 0 397 09 listopada, 2015 Biznes, News Listopad 9, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.