Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Wypoczynek i nauka w hotelach
Posted by

Wypoczynek i nauka w hotelach

Jeszcze nie skończył się sezon wakacyjny, a hotelarze już szykują swoje wnętrza na pożytek szkoleń, konferencji i wydarzeń biznesowych. Tak jest już od lat, wiele obiektów noclegowych w ciągu roku czerpie zysk ze spotkań edukacyjnych, naukowych i firmowych, bo wakacyjny dochód z turystyki stanowi tylko część z głównego źródła utrzymania tych obiektów.

Kalendarz wydarzeń konferencyjnych i szkoleniowych w naszym kraju jest bardzo bogaty, po części stało się tak ze względu na dotacje z UE, które pozwoliły na organizację zajęć edukacyjnych dla najróżniejszych grup odbiorców, w tym dla bezrobotnych, dla zatrudnionych w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz dla ludzi nauki. Nie trzeba było długo czekać na oferty hotelarzy na wynajem wnętrz właśnie na potrzeby takich spotkań, a sale konferencyjne stały się dostępne nie tylko w miastach, ale także na atrakcyjnie położonych wiejskich terenach. Obecnie wiele doskonałych sal konferencyjnych znaleźć można w serwisie www.konferencyjne.pl.

Sale nad morzem
Łączenie spotkań biznesowych z imprezami integracyjnymi czy motywacyjnymi stało się tak popularne, że firmy oraz najróżniejsze instytucje rozpoczęły szukanie miejsc na swoje wydarzenia także nad morzem. W tym regionie rezerwacje sal na potrzeby dużych grup odbiorców dotyczą głównie wiosny i lata, co oczywiście jest związane z atrakcjami morza i plaż. Trzeba przyznać, że wszelkie konferencje i szkolenia właśnie nad morzem cieszą się największym powodzeniem.

Sale w górach
Spotkania edukacyjne czy konferencyjne organizowane w górach to także duży prestiż dla firm czy organizacji, dlatego w tym regionie także nie brakuje miejsc na konferencje. Liczne hotele często z dostępem do wyciągów czy terenów doskonałych do jazdy kładami oferują całe pakiety wypoczynkowe plus oczywiście rezerwację sal. Wyjazdy w góry można powiedzieć są popularne przez cały rok, ale najwięcej rezerwacji odnotowuje się jesienią i zimą.

Sale w ośrodkach agroturystycznych
Zainteresowanie konferencjami od lat jest bardzo duże, dlatego także ośrodki agroturystyczne dostosowały swoje wnętrza dla biznesu przy okazji oferując cały wachlarz wspaniałych atrakcji eko (żywność, kontakt z przyrodą, kontakt ze zwierzętami, rękodzieło). Szkolenia w zaciszu wiejskiej okolicy z całą pewnością przypadły do gustu mieszkańcom miast, czego potwierdzeniem są liczne rezerwacje miejsc właśnie w takich obiektach.

Wrzesień to doskonały czas na zaplanowanie firmowych szkoleń czy konferencji, dlatego warto przeanalizować oferty doskonałych hoteli rozsianych po całej Polsce z ofertą sal konferencyjnych.

fot: sxc.hu

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.